نحوه عملکرد ضد یخ گیاهی کراپ ايد
مارس 14, 2016
فواید استفاده از مقاوم ساز کراپ ايد
مارس 14, 2016

تاریخچه کراپ ايد و معرفي شرکت Cropaid Ltd
bwb

شرکت بین المللی Cropaid Ltd با مسولیت محدود، برنده جایزه تنها تولید کننده ضد یخ طبیعی Cropaid در جهان است. این شرکت در سال 2005 در انگلستان تاسیس شده است و عضو CHA، انجمن بازرگانی باغبانی می باشد.

goya_07winner

CROP AID برنده جایزه فنی برتر در نمایشگاه بین المللی Four Oaks از طرف هفته نامه باغبانی شده و همچنین نامزد دریافت جایزه بهترین و جدیدترین تولید کننده کالا در نمایشگاه Southern Grower شده است. همچنین این شرکت برنده جایزه سال محصول معتبر فنی در بخش کشاورزی در سال 2007 شده وبرنده جایزه موفق ترین تجارت جدید سال 2007 از Without Narde4r Awards At Bedfordshire University در ششم ژانویه 2007 شد پس از 6 ماه از شروع توزیع محصولات این شرکت در سراسر انگلیس ، این محصول فراتر از مرزها رفت و در نمایشگاه باغبانی آمستردام در سال 2006 ، این شرکت شروع به صادر کردن این کالا به کشورهای اروپایی و سایر نقاط جهان کرد . به دنبال استقبال چشمگیر کشاورزان ، آزمایشات بسیاری روی این محصول در سراسر دنیا انجام گرفته است . شرکت CROPAID Ltd در سال 2010 در نمايشگاه آمستردام نيز شرکت داشت که ورژن جديد اين محصول مورد توجه بسياري از کارشناسان کشاورزي جهان قرار گرفت.

تسهیلات تولیدی در کشور انگلیس و زیر نظر اولیای امور و شرکای قابل اعتماد و مطمئن برای اطمینان از تولید محصولی با کیفیت بالا و تخطی نکردن از مسائل فنی و ارائه خدمات بهتر می باشد .

هدف از تولید این محصول ، کاهش مصرف انرژی و کاهش انتشار گاز Co2 در گلخانه ها بوده و همچنین به منظور کمک به محیط زیست و جلوگیری از خسارات سنگین به کشاورزان به دلیل سرما و یخ زدگی می باشد .

finalist

theaward1
uktiinternationaltradeawards20081

دیدگاه ها بسته شده است